KASETONY REKLAMOWE

Kasetony reklamowe (również podświetlane LED’ami) to jedna z nowocześniejszych form reklamowych proponowanych przez FR Warszawa. Jest to forma dedykowana szczególnie jako reklama świetlna producentów, punktów usługowych czy sklepów.

Budowa kasetonów podświetlanych:

Przednia, frontowa część kasetonu świetlnego zbudowana jest z tworzyw sztucznych, które umożliwiają przepuszczanie i podświetlanie treści reklamowych na kasetonie poprzez światło wewnątrz niego. Dzięki takiemu rozwiązaniu bardzo dobrze widoczne są loga, symbole, w pełnych i żywych kolorach praktycznie bez ograniczeń. Skuteczna ekspozycja grafiki czy nazwy firmy jest dobrze widoczna, ale nie staje się nachalna. Poprzez zastosowanie oświetlenia LED wewnątrz kasetonu reklamowego możliwe jest bardzo precyzyjne rozmieszczenia światła. Możliwe jest podświetlanie małych elementów na froncie, pojedynczych liter czy znaków z różnorodną intensywnością natężenia światła.

Technologia LED pozwala kreować skomplikowane graficznie formy reklamy, różnorodne pod względem intensywności kolorów, światła i szczegółów. Kasetony świetlne mogą być z powodzeniem stosowane również wewnątrz pomieszczeń.

Kasetony mogą być jednostronne jak i dwustronne. Klasyczne są jednostronne. Kasetony dwustronne produkowane są z elastycznego materiału, który jest mniej podatny na działanie wiatru. Produkowane w różnych rozmiarach i kształtach, co rozszerza możliwości reklamowe różnych produktów czy usług. Można również dowolnie dobrać system sterujący światłem. Fabryka Reklamy posiada w swojej ofercie systemy włączeniowe automatycznie sterowane zegarem, systemy załączające źródło światła przy zmierzchu oraz tradycyjne systemy ręcznego włączania światła.

Kasetony podświetlane stosowane w porze dziennej spełniają rolę szyldu naściennego, w porze nocnej, gdy zapada zmrok, kuszą i przyciągają wzrok oryginalnością i wyrazistością barw oraz szczegółów. Przy zastosowaniu kasetonów podświetlanych nie trzeba się martwić o warunki atmosferyczne, w przeciwieństwie do reklam nadrukowych. Kasetony nie blakną z czasem, kolory zawsze są żywe i wyraziste. Gwarantujemy trwałość barw i jakość wykonywanych produktów.

Ze względu na wykonanie kasetonów można podzielić je na:

  • wykonane z plexi – są one głównie wykonywane do mniej gabarytowych formatów,
  • używane głównie do wielkoformatowych reklam kasetony z elastycznym frontem,
  • kasetony z elementami trójwymiarowymi.

Trójwymiarowe elementy kasetonów zostały uzyskane dzięki frezowaniu, tłoczeniu lub podklejaniu PMMA.

Kasetony wykonywane przez Fabrykę Reklamy są wykonane z dbałością o każdy detal zarówno konstrukcyjny jak realizację samego projektu graficznego. Stosujemy materiały najwyższej jakości.

Dodatkowym produktem w ofercie Fabryki Reklamy jest profil do napinania lic winylowych System 1. W zestawie również profil maskujący System 2. Dzięki niemu czas produkcji kasetonów jest znacznie krótszy oraz płaszczyzna profilu jest jednolita.

Nasza oferta zawiera również wiele innych form reklamowych. Działamy na terenie całego kraju.
Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy znajduje się poniżej. Pozostałe drogi kontaktu znajdziesz w zakładce kontakt.