PROJEKTY I WIZUALIZACJE

Naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta, w związku z tym dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie wykreować wizerunek każdego przedsiębiorstwa, począwszy od tych najmniejszych, kończąc na najpotężniejszych firmach na rynku. Oferujemy wszelkie rodzaje reklamy: reklama zewnętrzna, wewnętrzna oraz oznakowanie firm.

OFERTA FR WARSZAWA OBEJMUJE:

 • identyfikację wizualną, której podstawę stanowi znak firmowy czyli logo, całość publikacji promocyjnej (teczki, wizytówki, papier firmowy, tabliczki przydrzwiowe itp.) czy całościowa identyfikacja wewnętrzna i zewnętrzna firmy (neony, kasetony podświetlane, billboardy, szyldy).
 • usługi poligraficzne – a w szczególności fotografie produktową, projekty graficzne, czy DTP; drukujemy katalogi, foldery, kalendarze, ulotki, wizytówki itp.
 • materiały POS (eng. Point Of Sales Materials) – czyli materiały wspomagające sprzedaż,
 • display’e (wszelkie ekspozytory i prezentery), count cardy (stojaki na ulotki), wobbery, naklejki, hangery, lightboxy, stands’y itp.

Nasza oferta zawiera również wiele innych form reklamowych. Działamy na terenie całego kraju, ale głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA W BUDOWANIU MARKI

Każda firma powinna dążyć do zbudowania spójnego wizerunku swojej marki. Stąd tak ważna jest identyfikacja wizualna. Najprościej mówiąc, jest to zespół narzędzi, który służy do kreowania wizerunku przedsiębiorstwa na rynku. Odpowiednio zastosowane sprawiają, że marka ma czytelną i spójną identyfikację rynkową oraz wyróżnia się na tle konkurencji. Prawidłowo opracowane procedury i oznaczenia graficzne umożliwiają klientom natychmiastowe rozpoznanie danej firmy. 

Stworzony przez dany podmiot system identyfikacyjny, aby był skuteczny, musi być:

 • dopasowany do profilu i polityki firmy;
 • niepowtarzalny, czytelny, zauważalny, wpadający w pamięć;
 • dobrze postrzegany przez klientów.

Powinien on obejmować takie elementy, jak:

 • logo;
 • kolorystyka firmowa;
 • znormalizowany krój i wielkość czcionki;
 • szata graficzna materiałów reklamowych i dokumentacji firmy;
 • prezencja produktów i ich opakowań;
 • ubrania pracownicze.

W ten sposób zachowasz też spójność w komunikacji wewnątrz firmy. Ponadto kolejne projekty reklamowe nie zajmą Ci już tyle czasu, ponieważ będziesz miał opracowane odpowiednie procedury i szatę graficzną. 

Warto jednak pamiętać, że aby system identyfikacji firmy był naprawdę spójny, musi być tworzony przez jedną firmę. Warto więc powierzyć to zadanie FR Warszawa. Stworzymy dla Ciebie wszystkie niezbędne elementy. 

Zlecenie tego zadania wielu podmiotom może skończyć się tym, że poszczególne projekty mogą być nie do końca spójne np. różnić się znacznie szatą graficzną. Wynika to z tego, że najczęściej dana firma, wykonując zlecenie, opiera się tylko na jednym wcześniej wykonanym elemencie. Takie niedociągnięcia mogą prowadzić do negatywnego odbioru przedsiębiorstwa przez odbiorców.   

Warto też podkreślić, że w swoich działaniach kierujemy się potrzebami klienta oraz stawiamy na najwyższą jakość usług i oferowanych produktów. Tworzone przez nas materiały promocyjne i inne projekty graficzne są trwałe, czytelne i skuteczne. 

Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy znajduje się poniżej. Pozostałe drogi kontaktu znajdziesz w zakładce kontakt