PROFIL DO NAPINANIA KASETONÓW WINYLOWYCH

W ofercie naszej firmy występują najtańsze na rynku profile do kasetonów:

1 profil do napinania elastycznych lic SYSTEM 1 wraz z mogącym służyć jako element zasłaniający profilem SYSTEM 2 (występuje w 2 wymiarach: 100 i 150 mm).

Zastosowanie

Jest on stosowany do wykonywania elementów reklamowych podświetlanych, jak również niepodświetlanych o małych i dużych gabarytach. Jego zastosowanie pozwala na uzyskanie niepofałdowanego estetycznego lica oraz znacznie ułatwia produkcję oraz montaż reklam. Konstrukcja profilu SYSTEM 1 pozwala na szybki i trwały montaż lica winylowego. Sposób montażu materiału do naszego profilu jest niezwykle prosty i co najważniejsze bardzo szybki. Pozwala on precyzyjnie rozmieścić grafikę, a w trakcie napinania dokonywać korekt. Zaletą oferowanego profilu jest możliwość uzyskania dowolnych kształtów (koło, elipsa) oraz wykonywanie także lic do liter przestrzennych. Całkowitą nowość stanowi profil maskujący SYSTEM 2, który znacznie skraca czas produkcji reklamy oraz pozwala na uzyskanie jednolitej powierzchni płaszczyzny profilu z pominięciem gumowej uszczelki. Dodatkowo uzyskujemy możliwość lakierowania całej płaszczyzny przez co otrzymujemy jednolity kolor całości kasetonu eliminując lakierowanie ramy napinającej.

2 profil do kasetonów z licem tekstylnym (częsta i łatwa wymiana lica).

Profil ten jest dedykowany do produkcji kasetonów z licem tekstylnym (miękka tkanina obszyta uszczelką silikonową). Wymiana lica jest prosta i możliwa do wykonania przez pracownika sklepu bez konieczności korzystania z wyspecjalizowanej firmy.

Właściwości profilu SYSTEM 3:

  • poprzeczki kasetonu oraz skosy usztywniające narożniki wykonywane są ze standardowego profilu alu 30×20 mm, wbijanego w profil i blokowane wkrętem samowiercącym
  • nie ma potrzeby stosowania specjalnych zamków do łączenia poprzeczek z bokiem kasetonu
  • nie stosuje się dodatkowych wsporników między bokiem kasetonu (profilem SYSTEM 3) a poprzeczkami
  • kaseton można złożyć na miejscu montażu (w sklepie)
  • nie ma potrzeby spawania, narożniki łączone kątownikiem alu 40x40x3
  • rowek na plecy z blachy lub dibondu gr. 2 mm (jeśli nie ma potrzeby stosowania ładnych pleców można przykręcić pcw gr.3 mm pomijając rowek).

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem na profile oraz cały niezbędny osprzęt.

Do pobrania plik PDF: Oferta profili

Nasza oferta zawiera również wiele innych form reklamowych. Działamy na terenie całego kraju.
Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy znajduje się poniżej. Pozostałe drogi kontaktu znajdziesz w zakładce kontakt.