REKLAMA WIELKOFORMATOWA – DRUK WIELKOFORMATOWY- WYDRUKI BANERÓW

Druk wielkoformatowy służy do stworzenia treści, która zostanie umieszczona na banerach reklamowych, szyldach lub billboardów. Reklamy wielkoformatowe pozwalają na szybkie przekazanie informacji potencjalnym klientom. Reklamy tego typu zwykle są dużych rozmiarów i często montowane są w miejscach, gdzie działają na nie czynniki atmosferyczne. Aby zabezpieczyć nasze wydruki reklam przed czynnikami atmosferycznymi, korzystamy z tuszy, które zostały wyprodukowane na bazie rozpuszczalników organicznych. Dzięki temu, nasze wydruki wielkoformatowe, charakteryzują się bardzo dużą trwałością, a ich żywotność określona jest na kilka lat.

Materiał dla druku wielkoformatowego

Potrafimy wykonywać druki wielkoformatowe na praktycznie każdym rodzaju materiału. Wybór materiału zależny jest od potrzeb klienta. W przypadku wydruku banerów, należy wziąć pod uwagę kilka bardzo istotnych czynników. Pierwszy czynnik to miejsce montażu. Drugi czynnik to docelowa wielkość banera i przewidywany czas jego używania. Banery reklamowe są bardzo popularnym rodzajem reklamy wizualnej. Drukujemy je na różnych powierzchniach. Może być to papier (wiele rodzajów grubości), folia, materiały tekstylne, płótno, siatka, a nawet materiały metalowe. Możemy wykorzystać każdy materiał, który będzie w stanie przetrwać warunki atmosferyczne i próbę czasu.

Plusem banerów jest to, że umożliwiają dotarcie do bardzo dużej liczby odbiorców, a odpowiednie rozlokowanie większej ilości banerów w mieście, pozwala na przeprowadzenie bardzo ciekawej akcji reklamowej.

Dbamy o jakość banerów i billboardów 

W Fabryce Reklamy przykładamy ogromny nacisk na jakość wykonania naszych produktów. Chcemy, by nasi klienci długo cieszyli się z naszych produktów i aby przynosiły im one wymierne efektów. Banery reklamowe drukowane w Fabryce Reklamy stworzone są z najlepszych materiałów. Przykładamy bardzo dużą wagę do każdego etapu tworzenia produktu. Pragniemy zachęcić Państwa do wyboru tego typu reklamy, ponieważ jest on bardzo elastyczny i dostosowuje się do stylu życia potencjalnych klientów. Tego typu reklama może towarzyszyć w komunikacji miejskiej, podczas joggingu, lub w drodze kina. Odpowiedni wybór lokalizacji reklamy daje szansę na dotarcie do dużej rzeszy potencjalnych klientów.

DRUK WIELKOFORMATOWY – DOBIERANIE LOKALIZACJI

Firma FR Warszawa doradza klientom w kwestii optymalnego dobrania lokalizacji druku wielkoformatowego. Jest to bardzo ważne. Reklama, aby była skuteczna, musi być zamontowana w widocznym i ruchliwym miejscu. Najlepiej, jeśli zainstalujesz ją:

  • wewnątrz lub na zewnątrz środków komunikacji miejskiej;
  • przy ruchliwych ulicach lub drogach;
  • na elewacjach budynków;
  • na obszarze własnej firmy;
  • na prywatnej działce usytuowanej w widocznym i ruchliwym obszarze;
  • na ogrodzeniach i płotach przy często uczęszczanych drogach;
  • na terenie, gdzie odbywają się masowe imprezy.

W ten sposób reklama będzie widoczna dla dużej ilości ludzi, co skutecznie wpłynie na wzrost rozpoznawalności promowanej firmy. Można wręcz powiedzieć, że wybór odpowiedniej lokalizacji to jeden z koniecznych warunków, aby druk reklam był opłacalny. Pamiętaj też, że w przypadku druku banerów takim czynnikiem będzie też odpowiednia wysokość ich zawieszenia. Muszą być umieszczone na znacznej wysokości, aby były widoczne. 

Nasza oferta zawiera również wiele innych form reklamowych. Działamy na terenie całego kraju.

Interesuje Cię druk reklam wielkoformatowych lub wydruk banerów? Skontaktuj się z nami przez formularz zgłoszeniowy poniżej lub kontakt telefoniczny!