SZYLDY I TABLICE REKLAMOWE

Jedną z najstarszych form reklamy zewnętrznej są szyldy i tablice reklamowe. Nie można dokładnie podać daty powstania tego typu reklamy, lecz można sądzić, że było to równie dawno jak pojawienie się pierwszych produktów i usług na sprzedaż. Szyld reklamowy jest najpopularniejszym źródłem informacji o profilu firmy, jej produktach i usługach. Możliwości wykorzystania szyldów i tablic są ogromne. Można na nich umieścić logo firmy, dane teleadresowe, hasło reklamowe, lub cokolwiek innego, co może przyciągnąć klientów do firmy. Najważniejszą funkcją szyldów reklamowych jest jednak funkcja informacyjna. Decydując się na szyld, należy odpowiedzieć na ważne pytanie: czego od naszego szyldu może oczekiwać nasz klient?

Treść szyldu

Treść jest niezwykle ważna, lecz równie istotna jest forma oraz szata graficzna. Producent FR Warszawa oferuje szyldy i tablice reklamowe wykonane z PCV, plexi, aluminiowej blachy oraz z płyt kompozytowych. Precyzja montażu tablicy jest bardzo istotna dla końcowego efektu. Dbamy o jakość wykonania zarówno szyldu jak i elementów montażowych. Używamy najwyższej jakości uchwytów oraz kleju.

Oferujemy usługi z zakresu oznakowania siedzib firm, sklepów oraz punktów usługowych. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o wykonanie. Podczas współpracy z klientem jesteśmy otwarci na jego potrzeby i dopasowujemy każdy projekt pod indywidualne potrzebny klienta. Jesteśmy świadomi, iż szyld to nie tylko kanał przekazu informacji. Wiemy, że w celu prowadzenia efektywnych działań reklamowych, projekt reklamy należy solidnie przemyśleć.

Skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego przekazu i formy reklamy. Nasza oferta zawiera również wiele innych form reklamowych. Działamy na terenie całego kraju.  Skontaktuj się z nami przez formularz zgłoszeniowy poniżej lub kontakt telefoniczny!

Co to jest szyld?

Szyld to najbardziej znana i najstarsza forma reklamy graficznej, przedstawia najczęściej nazwę firmy, logo, proste grafiki produktu. Najczęściej szyldy montowane są przed siedzibą firmy lub przed punktami sprzedażowymi na ścianie, dlatego materiały wykorzystane do ich produkcji muszą być wysokiej jakości i spełnią wymagania trwałości i odporności na warunki atmosferyczne. Szyldy mogą się także znajdować w budynku, w którym znajduje się wiele firma, wtedy pojawiają się na piętrze lub nad drzwiami wejściowymi.