REKLAMA ŚWIETLNA LED

Proponujemy Państwu reklamy świetlne LED składające się z powszechnie dziś używanych i stosowanych oraz wykazujących się niezwykłą energooszczędnością diod LED. Od lat sześćdziesiątych technologia diod LED jest sukcesywnie rozwijana i staje się coraz bardziej powszechna. W porównaniu do tradycyjnych źródeł światła diody LED odznaczają się silniejszym i jaśniejszym światłem elektroluminescencyjnych diod. W technice reklamowej oraz kasetonów świetlnych producent FR Warszawa wykorzystuje je do tworzenia dużych ekranów, oraz wyświetlaczy.

ZALETY REKLAMY ŚWIETLNEJ LED

Niebywałą zaletą technologii diod LED jest możliwość uzyskania bardzo silnego strumienia światła, a także bardzo intensywnych kolorów z szerokiej palety barw. Proponujemy szeroką gamę barw od różnych odcieni niebieskiego, po zielony, żółty, pomarańczowy aż do różnych odcieni czerwieni. Dowolne inne kolory są uzyskiwane dzięki użyciu specjalnych soczewek. Przy zastosowaniu tej technologii można osiągnąć natężenie światła o wartości nawet 500 lumenów na 1 metr. Reklama świetlna LED ma jeszcze dodatkową opcję przy stosowaniu reklam świetlnych opartych na technologii diod LED – ekrany mające za zadanie rozpraszanie światła. Są one najczęściej produkowane z tworzyw sztucznych. Dzięki nim możemy uzyskać jeszcze lepszy odbiór światła przez obserwatora, a także poszerzyć kąt padania światła.

Reklama tego typu ma bardzo szerokie pole zastosowań. Wielorakość zastosowań pozwala stosować reklamy świetlne wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynków. Świetnie nadają się do tworzenia grafik, napisów, trójwymiarowych liter czy kasetonów.

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ PODCZAS TWORZENIA REKLAMY ŚWIETLNEJ?

Podczas projektowania i realizacji projektu reklamy świetlnej należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii, które sprawią, że będzie ona skutecznie promować dany produkt lub usługę. Do takich elementów należą:

  • odpowiedni rodzaj i charakter komunikatu — masz do wyboru różnorodne formy np. szyldy podświetlane lub świecące litery 3D. Powinieneś sięgnąć po to, co pasuje do profilu Twojej działalności i pozwoli Ci zaprezentować przekaz, na którym Ci zależy;
  • przestrzeń — musisz dobrać formę reklamy LED do miejsca, w którym chcesz ją zawiesić;
  • potencjalni odbiorcy — skuteczna promocja wymaga wcześniejszego ustalenia targetu Twojego przedsiębiorstwa.  

Oczywiście firma FR Warszawa doradzi Ci na każdym etapie tworzenia zamówienia. Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu i setkach projektów wcielonych w życie. Dzięki temu mamy wiedzę na temat specyfiki rynku i potrafimy odpowiadać na jego potrzeby. Wspólnie z Tobą ustalimy plan działania i w krótkim czasie zakończymy realizację Twojego zlecenia.

Co to jest reklama świetlna?

Szyldy, tablice reklamowe, telebimy produkowane na bazie diod LED charakteryzujące się wysokim współczynnikiem luminancji i szerokim kątem padania światła. W porównaniu do tradycyjnych źródeł światła diody LED są energooszczędne. Wykorzystywane wysokiej jakości LED są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne – mogą być montowane na zewnątrz budynków jak i w pomieszczeniach.

Nasza oferta zawiera również wiele innych form reklamowych. Działamy na terenie całego kraju.

Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy znajduje się poniżej. Pozostałe drogi kontaktu znajdziesz w zakładce kontakt.