GRAFTON – ŁÓDŹ

Dla naszego klienta z Łodzi wykonywaliśmy oznakowanie biura. W zakres prac wchodziło wykonanie:

1. Logo z pleksi bezbarwnej 8 mm, podklejone folią ploterowaną. Całość doklejona do pleksi 5 mm opal i montowana na dystansach przelotowych do ściany

2. Litery z folii szronionej klejone na drzwi wejściowe

3. Litery z nazwami pomieszczeń, sloganem reklamowym, logo firmy, ploterowane z folii białej, czarnej i czerwonej, klejone na ścianę.

 

Carrefour Market – Warszawa

 

Oznakowanie sklepu Carrefour Market w Warszawie.

Litery oraz logo 3D podświetlane modułami LED. Front oznakowania wykonany z pleksi (PMMA). Intensywny kolor logo uzyskany za pomocą folii ploterowanej. Boki reklamy wykonane z blachy aluminiowej, plecy z PCW. Oznakowanie mocowane do blendy wykonanej z blachy lakierowanej w kolorze z palety RAL.

 

MENA – Litery przestrzenne podświetlane

Oznakowanie myjni MENA

Litery oraz kreski podświetlane modułami LED. Front oznakowania wykonany z pleksi (PMMA). Intensywny kolor logo uzyskany za pomocą folii ploterowanej. Boki reklamy wykonane z blachy aluminiowej, plecy z PCW. Oznakowanie mocowane do konstrukcji lakierowanej w kolorze z palety RAL.

Oznakowanie salonu CCC w Nowych Babicach.

1. Logotyp przestrzenny, podświetlany, na panelu z dibondu.

Litery CCC wykonane z pleksy kształtowanej i klejonej. Spód liter wykonany z PCW z umieszczonymi na nim diodami podświetlającymi literę. Litery mocowane do planszy wykonanej z dibondu zaginanego w pudełko. Całość mocowana do przygotowanej konstrukcji.

————————————————————————-

 

2. Logotyp przestrzenny, podświetlany, na panelu z dibondu.

 

Litery CCC wykonane z pleksy kształtowanej i klejonej. Spód liter wykonany z PCW z umieszczonymi na nim diodami podświetlającymi literę. Litery mocowane do planszy wykonanej z dibondu zaginanego w pudełko. Całość mocowana do przygotowanych relingów.

 

 

salon CCC w Galerii ECHO – Kielce

 

Oznakowanie salonu CCC w Kielcach.

Na relingach umieszczony logotyp przestrzenny, podświetlany. Litery CCC wykonane z pleksy kształtowanej i klejonej. Spód liter wykonany z PCW z umieszczonymi na nim diodami podświetlającymi literę. W witrynach umieszczone podświetlane lightboxy z wymienną grafiką.

Carrefour Express Kraków

 

Oznakowanie sklepu Carrefour Express w Krakowie.
Litery oraz logo 3D podświetlane modułami LED. Front oznakowania wykonany z pleksi (PMMA). Intensywny kolor logo uzyskany za pomocą folii ploterowanej. Boki reklamy wykonane z blachy aluminiowej, plecy z PCW. Oznakowanie mocowane do blendy wykonanej z blachy lakierowanej w kolorze z palety RAL.
Semafor z blachy aluminiowej lakierowanej w kolorze RAL. Frezowane elementy podklejone pleksą (PMMA) z kolorową folią ploterowaną. Semafor podświetlany modułami LED.

NEON CARREFOUR Warszawa

Neon zamontowany w siedzibie Carrefour w Warszawie.

DIEBOLD NIXDORF Warszawa


Oznakowanie siedziby firmy Diebold Nixdorf w Warszawie.
Litery podświetlane modułami LED. Front oznakowania wykonany z pleksi (PMMA). Intensywny kolor logo uzyskany za pomocą folii ploterowanej. Boki reklamy ukształtowane z blachy aluminiowej lakierowanej w kolorze lica,plecy z PCW. Oznakowanie mocowane do konstrukcji lakierowanej w kolorze z palety RAL.

PROTETYK Łódź

Dla jednego z klientów w Łodzi wykonywaliśmy:
1. Litery przestrzenne podświetlane umieszczane na ścianie poczekalni.
Zakres prac dotyczył zaprojektowania logo, wyprodukowania liter i ich montażu.

Litery wykonane z pleksi mlecznej, oklejonej folią translucentną z wydrukiem, podświetlane diodami LED, montowane do ramki aluminiowej lakierowanej na wskazany kolor RAL.

2. Kaseton z licem winylowym drukowanym (z podwójnym wydrukiem). Lico napięte na ramie typu Miliken, boki kasetonu wykonane z profila kasetonowego lakierowanego na wskazany kolor RAL, Plecy z PCV 3 mm. Oświetlenie diody LED.

CCC Galeria Łódzka

Dla naszego klienta CCC wykonywaliśmy oznakowanie sklepu w Łodzi w Galerii Łódzkiej.

W skład wyprodukowanego i zamontowanego oznakowania wchodziły:

– litery przestrzenne podświetlane – litery 3D pudełkowe wykonane z pleksi, podświetlane diodami LED, podwieszane nad wejściem do sklepu

– lightboxy w witrynach – lico tekstylne z wydrukiem (miękka tkanina obszyta uszczelką silikonową), montowana na pudło wykonane z profila aluminiowego kasetonowego, podświetlanego diodami LED, plecy z blachy.

– lightboxy zakasowe – lico tekstylne z wydrukiem (miękka tkanina obszyta uszczelką silikonową), montowana na pudło wykonane z profila aluminiowego kasetonowego, podświetlanego diodami LED, plecy z PCV.