PODŚWIETLANE BANERY I BILLBOARDY REKLAMOWE

Jednymi z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej są banery reklamowe oraz billboardy.

Wspomniane billboardy i banery reklamowe można nazwać fundamentem działań promocyjnych. Oferujemy reklamy wolno-stojące jak również instalowane na elewacjach budynków.

Lokalizacja

Niezwykle ważnym aspektem tego typu reklam jest ich lokalizacja. Z tego powodu stosuje się również formy mobilne. Najczęściej polecanym przez producenta bilbordów i banerów reklamowych FR Warszawa jest ich umieszczanie w miejscach gdzie jest wzmożony ruch. Powierzchnia reklamowa pod banery i billboardy jest często wynajmowana od właściciela lub administratora budynku. Przekłada się to na poprawię estetyki samego budynku i otoczenia, ponieważ billboardy mogą przykrywać elewację będące w trakcie rewitalizacji czy remontu. Producent gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne swoich produktów, co więcej, można je podświetlać, dzięki czemu obiekty stają się bardziej widoczne.

Tradycyjne billboardy reklamowe to specjalnie przygotowane przestrzenie reklamowe, na których przyklejane są plakaty reklamowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, wielkoformatowe reklamy billboardowe stają się coraz bardziej widoczne nawet z odległości przekraczającej sto metrów. Producent plakatów wytwarza je w częściach, dla ułatwienia ich montażu i transportu. Poszczególne komponenty są łączone podczas montażu.

Dostępne są różne technologie w zależności od formy wydruku plakatu – offsetowa – stosowana najczęściej dla reklam w dużych nakładach oraz sitodruk – przy reklamach w średniej ilości nakładu oraz – druk cyfrowy – przy najmniejszej liczbie nakładu.

Najczęstszymi odbiorcami billboardów i banerów reklamowych są osoby przebywające w centrach miast i na trasach komunikacyjnych (kierowcy, podróżni komunikacji zbiorowej, klienci ogródków restauracyjnych, kawiarnianych itd.). W celu zintensyfikowania atrakcyjności reklamy często wykorzystuje się wizerunki znanych osób oraz chwytliwe, zabawne, czasem kontrowersyjne hasła.

Podświetlenie

Podświetlenie jest bardzo dobrym sposobem na zwiększenie atrakcyjności reklamy. Staje się ona bardziej widoczna, przykuwa wzrok nawet w środku nocy. Ciekawym zabiegiem podnoszącym odbiór bilbordów jest zastosowanie liter i znaków przestrzennych (3D), użycie neonów oraz pylonów reklamowych. Te formy reklamowe są coraz częściej wybierane nie tylko przez stacje benzynowe, lecz coraz częściej widoczne są przez lokalne firmy w celu promowania siedziby czy jako szyldy sklepowe. Podświetlane formy reklamowe dają możliwość doboru oryginalnych kolorów, co pozytywnie wpływa na atrakcyjność przekazu. Funkcjonalność ma wtedy miejsce 24 godziny na dobę. Jest to szczególnie ważne dla przedsiębiorców prowadzących swoją działalność również w nocy (jak na przykład sklepy całodobowe, stacje benzynowe czy apteki).

Producent Fabryka Reklamy oferuje szeroką gamę form i wariantów, co sprawia, że każdy może znaleźć dla swojej firmy odpowiedni i spersonalizowany wariant reklamy. Oferta obejmuje stworzenie drobnych, stylowych i delikatnych napisów, szczegółowych logotypów marek, różnorakich kształtów, aż do bardzo dużych i skomplikowanych instalacji, które są widoczne i czytelne z daleka. W tym celu używana jest technologia LED pozwalająca na wykorzystanie wielu kolorów i różnych natężeń światła w obrębie jednego obiektu.

Nasza oferta zawiera również wiele innych form reklamowych. Działamy na terenie całego kraju.
Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy znajduje się poniżej. Pozostałe drogi kontaktu znajdziesz w zakładce kontakt.