NEONY REKLAMOWE

Neony reklamowe to linie zbudowane z szklanych rurek, które wypełnione są gazem szlachetnym mających właściwości świetlne. Twórcą neonów jest George Claude, który wynalazł je w 1910 roku. Neony czasem nazywane są świecącymi rurkami. Dzięki podgrzaniu można formować neony w dowolne kształty. Uformowane i utrwalone kształtne rurki wypełnia się gazem szlachetnym. Przy zastosowaniu prądu o wysokim napięciu, gaz zaczyna emitować światło o różnej barwie w zależności od wykorzystanego gazu lub starannie opracowanej mieszaniny gazów. Pierwszym użytym gazem był neon – stąd zwyczajowa nazwa lampy neonowej. Gaz szlachetny neon daje ciepłą pomarańczowo – czerwoną barwę. Producent neonów FR Warszawa oferuje szeroką gamę gazów i ich kombinacji dające całą paletę barw. Neony były niezwykle popularne w latach 50-tych ubiegłego wieku. Dziś przeżywają swoją drugą młodość i stały się powtórnie niezwykle modne oraz doceniane ze względów estetycznych oraz kulturowych.

Neony reklamowe mogą być widoczne i atrakcyjne nie tylko nocą ale i również w ciągu dnia. Sekretem dobrej widoczności neonów jest umiejscowienie reklamy w miejscach zacienionych. Dodatkowe mocne źródła światła mogą przyćmić unikalny efekt neonowych reklam. Zaciemnione, odizolowane od zewnętrznych, dodatkowych źródeł światła miejsca wzmocnią efekt reklamy. Producent ma również w swej ofercie wariant lamp neonowych w połączeniu z oryginalnymi kontrastującymi grafikami pełniącymi funkcję tła. Ciekawą propozycją wykorzystania neonów jest wykorzystywanie tej technologii i łączenie jej z literami przestrzennymi (3D). Staranne wykonanie liter 3D wypełnionych neonami daje niezwykłe efekty. Neony często stają się wizytówką budynków, punkami orientacyjnymi na terenie miasta.

Neony reklamowe stosuje się już od wielu lat i nie mają sobie równych w skuteczności przekazu. W Fabryce Reklamy wykonujemy wysokiej jakości neony reklamowe.

Nasza oferta zawiera również wiele innych form reklamowych. Działamy na terenie całego kraju.
Skontaktuj się z nami! Formularz kontaktowy znajduje się poniżej. Pozostałe drogi kontaktu znajdziesz w zakładce kontakt.