Reklama wielkoformatowa – nasze realizacje

zewnetrzna-reklama-wielkoformatowa

Prowadzisz firmę i szukasz sprawdzonego sposobu na jej wypromowanie? Nie wiesz, w jakie formy reklamy zainwestować, aby ugruntować swoją pozycję na rynku, zyskać nowych klientów, a także nadać rozgłos swoim produktom lub usługom? Jednym ze skuteczniejszych rozwiązań są reklamy wielkoformatowe. To one przyciągają uwagę i zapewniają duży zasięg publikowanych treści. Sprawdź nasze realizacje, a dowiesz się, jakie banery wielkoformatowe pomagają osiągnąć komercyjny sukces!

Co to jest reklama wielkoformatowa?

Reklama wielkoformatowa zalicza się do grupy reklam zewnętrznych (outdoorowych) i wyróżnia się niestandardowo dużą powierzchnią ekspozycji. Tego typu rodzaje promocji umieszcza się na budynkach, najczęściej znajdujących się blisko zatłoczonych miejsc. W ten sposób dąży się do pozyskiwania szerokiego grona odbiorców, których uwaga w założeniu ma skupić się na przekazie druku banerów.

Dlaczego realizacje naszych drukowanych banerów są skuteczne?

Nasze realizacje widoczne są na terenie całego kraju. Wykonaliśmy szereg realizacji druku wielkoformatowego w Warszawie, Łodzi i innych miastach dla znanych i cenionych firm, w tym na stałe współpracujemy z aż 12 markami, wykonując kompleksowe oznakowania zewnętrzne i wewnętrzne, co pozwoliło przy stosunkowo niewielkich środkach na reklamę skutecznie upowszechnić ich istnienie, docierając do szerokiego grona odbiorców.

3 powody, dla których warto zastosować reklamę wielkoformatową

Druk banerów w Warszawie pozwala na:

  • zwiększenie zasięgu oddziaływania reklamy – banery są stale widoczne z dużej odległości przez wiele osób, które na co dzień obcują z określonym komunikatem reklamowym, a to z kolei pozwala na długi czas ekspozycji na treści reklamy i ich utrwalenie;
  • dopasowanie drukowanego baneru do okazji, co oznacza, że reklama jest skutecznym narzędziem promocyjnym, które można dopasować do określonych sytuacji i warunków – w inny sposób będą oznakowane witryny sklepowe, a w inny pylony wolnostojące;
  • wszelkie nasze realizacje są trwałe, solidne i wykonane z wysokiej jakości materiałów, np. stosujemy kasetony i podświetlane litery, tkaniny, płyty meblowe, pleksy, dibond, winyl, blendy i tablice promocyjne, na których napisy i grafiki są czytelne, a wszelkie nadruki wyglądają jak nowe nawet po latach.

Jak widać, drukowanie banerów to uniwersalny sposób na promowanie firmy, który daje nieograniczone możliwości.

Nasze realizacje, czyli z jakich usług korzystają nasi klienci

Specjalizujemy się w reklamach wewnętrznych i zewnętrznych, co oznacza, że przygotowujemy wizualizacje nowego brandu, oddajemy projekty do akceptacji, a następnie produkcji, wykonujemy oznakowania wraz z montażem, pomagamy zmienić koncepcję, wykonujemy inwentaryzację produktów i salonów.

Naszym atutem jest możliwość skorzystania z serwisowania oznakowań zarówno w trakcie okresu gwarancyjnego, jak i po jego ustaniu.

Garść inspiracji – skuteczne reklamy wielkoformatowe na wyciągnięcie ręki

Dążąc do przyciągnięcia uwagi, wiele firm decyduje się na litery podświetlane na zewnątrz, co jest skutecznym zabiegiem promocyjnym. Z kolei wewnątrz budynku sprawdzą się niepodświetlane elementy.

Chcąc zastosować podświetlane elementy wewnątrz, proponujemy lightboxy z licem z tkaniny i uszczelką, co wygląda estetycznie. Praktycznym rozwiązaniem są z kolei nadstawki meblowe z płyty wiórowej. Do wewnątrz warto zastosować wolnostojące tablice i logotypy styrodurowe. Z kolei folia na witryny zapewnia ich estetyczny wygląd.

Dobrym rozwiązaniem są także kasetony wykonane z frezowanej aluminiowej blachy z podklejaną plexi, na których czytelność napisów zapewniają podświetlane diody LED. Pleksę z licem można również wykorzystać do wykonania liter. Ciekawą formą reklamy są flagi, a także płotosłupki komisowe, które również wykonujemy.

Co gwarantujemy naszym klientom, czyli zalety inwestowania w reklamy wielkoformatowe

Nasza oferta zawsze jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań konkretnego przedsiębiorstwa. To, jaki rodzaj reklamy zewnętrznej i jakie formy będą użyte, zależy od założonych celów danej firmy. Mimo iż najczęściej realizujemy druk banerów w Warszawie, to na terenie całej Polski oferujemy różne warianty i rozmiary reklam. Różnorodność i oryginalność to podstawy sukcesu komercyjnego, zwłaszcza że dobrze skonstruowane banery wielkoformatowe wpasowują się w przestrzeń, w której docelowo będą się znajdować.