Oznakowanie sklepów Top Secret

Oznakowanie salonu Top Secret w Chrzanowie. Litery przestrzenne podświetlane. Front oznakowania wykonany z pleksy (PMMA). Boki ukształtowane z dibondu czarnego. Tył litery z PCW. Logotyp umieszczony na podkonstrukcji z profili stalowych lakierowanych proszkowo w kolorze z palety RAL.

topsecret

Oznakowanie salonu Top Secret w Zawierciu. Litery przestrzenne podświetlane. Front oznakowania wykonany z pleksy (PMMA). Boki ukształtowane z dibondu czarnego. Tył litery z PCW. Logotyp umieszczony na podkonstrukcji z profili stalowych lakierowanych proszkowo.

topsecret

Oznakowanie sklepu Top Secret w Lesznie.

Litery przestrzenne z podświetlanym frontem wykonanym z pleksi (PMMA). Boki liter ukształtowane z dibondu. Oznakowanie montowane do podkonstrukcji lakierowanej na czarno.

topsecret

Oznakowanie sklepu odzieżowego „TOP SECRET” w PradzeLitery blokowe z czarnego dibondu z licem z PMMA montowane do blendy z blachy lakierowanej na czarno

topsecret

Litery „Top Secret” frezowane z czarnego dibondu, montowane w dystansie do ściany.

topsecret

Oznakowanie sklepu odzieżowego TOP SECRET w Słubicach. Kaseton z podświetlaną grafiką z zaginanego i frezowanego dibondu.

topsecret

Oznakowanie salonu Top Secret w Gdańsku

Litery przestrzenne podświetlane. Front oznakowania wykonany z pleksy (PMMA). Boki ukształtowane z dibondu czarnego. Tył litery z PCW. Logotyp umieszczony na podkonstrukcji z profili stalowych lakierowanych proszkowo w kolorze elewacji.

topsecret

Oznakowanie wewnętrzne salonu Top Secret w Gdańsku. Kaseton wewnętrzny podświetlany z licem z tkaniny winylowej. Grafika drukowana. Konstrukcja i boki kasetonu wykonane z blachy aluminiowej lakierowanej na kolor z palety RAL. Podświetlenie diody. Oznakowanie zamontowane we wnęce.

topsecret

Autor:

Tomasz Florczak – dyrektor handlowy w Fabryce Reklamy.