Oznakowanie marketów GLOBI

Oznakowanie marketu GLOBI w Warszawie.

Litery przestrzenne z wewnętrznym podświetleniem. Front oznakowania wykonany z pleksi (PMMA). Boki liter ukształtowane z taśmy aluminiowej, plecy z PCW. Oznakowanie mocowane do blendy wykonanej z blachy aluminiowej lakierowanej w kolorze czarnym.

Oznakowanie marketu GLOBI w Katowicach.

Litery „GLOBI” wykonane jako przestrzenne z wewnętrznym podświetleniem. Front oznakowania wykonany z pleksi (PMMA). Boki liter ukształtowane z PCW. Oznakowanie mocowane do blendy wykonanej z blachy aluminiowej lakierowanej w kolorze czarnym. Poniżej blendy z literami „GLOBI” mniejsza blenda z oznaczeniem 24h. Technologia analogiczna jak w przypadku liter „GLOBI”, tzn. front oznakowania wykonany z pleksi (PMMA). Boki ukształtowane z PCW. Na ścianie tablica wykonana z blachy lakierowanej na biało z grafiką z folii ploterowanej.

Oznakowanie marketu GLOBI w Słupsku. Litery „GLOBI” wykonane jako przestrzenne z wewnętrznym podświetleniem. Front oznakowania wykonany z pleksi (PMMA). Boki liter ukształtowane z PCW. Oznakowanie mocowane do blendy wykonanej z blachy aluminiowej lakierowanej w kolorze czarnym. Na witrynach folia ploterowana.

Oznakowanie marketu GLOBI w Mławie.

Litery „GLOBI” wykonane jako przestrzenne z wewnętrznym podświetleniem. Front oznakowania wykonany z pleksi (PMMA). Boki liter ukształtowane z PCW. Oznakowanie mocowane do blendy wykonanej z blachy aluminiowej lakierowanej w kolorze czarnym. Na witrynach folia ploterowana.

Autor:

Tomasz Florczak – dyrektor handlowy w Fabryce Reklamy.