FINES

Oznakowanie punktu kredytowego Fines we Włocławku. Kaseton podświetlany diodami led z licem winylowym wyklejanym folią translucentną, semafor w formie koła z plexi oraz wyklejanie witryn i tablice z blachy zaginane w pudełko.Oznakowanie punktu kredytowego Fines we Włocławku. Kaseton podświetlany diodami led z licem winylowym wyklejanym folią translucentną, semafor w formie koła z plexi oraz wyklejanie witryn i tablice z blachy zaginane w pudełko.

Oznakowanie punktu kredytowego Fines w Bytomiu. Kaseton z licem winylowym napinanym na profilu typu „Milliken”. Podświetlenie diodowe umieszczone w pudle wykonanym z blachy aluminiowej. Całość malowana proszkowo w kolorze z palety RAL. Lico winylowe drukowane.

Semafor montowany do kasetonu. Bok semafora wykonany z profilu kasetonowego malowanego proszkowo. Lica winylowe napinane na profilu typu miliken. Grafika z folii ploterowanej. Podświetlenie diodowe umieszczone wewnątrz oznakowania.

Na witrynach folia z wydrukiem.

Oznakowanie placówki operatora bankowego Fines w Nasielsku.

Kaseton z licem winylowym napinanym na profilu typu „Milliken”. Podświetlenie diodowe umieszczone w pudle wykonanym z blachy aluminiowej. Całość malowana proszkowo w kolorze z palety RAL. Lico winylowe wyklejone folią ploterowaną.

Na licu kasetonu montowane kółko wykonane z pleksy (PMMA) z bokiem z PCW w kolorze czerwonym, podświetlane oddzielnie diodami.

Na ścianie zamontowana tablica wykonana z blachy.

Na witrynach folia z wydrukiem.

Autor:

Tomasz Florczak – dyrektor handlowy w Fabryce Reklamy.