Reklama widoczna po zmroku – dlaczego warto zainwestować w reklamę świetlną?

REKLAMA WIDOCZNA PO ZMROKU – DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W REKLAMĘ ŚWIETLNĄ?

Dobra strategia marketingowa to jeden z głównych czynników pozwalających na dotarcie do jak największego grona odbiorców. Aby zapewnić lepszą widoczność Twojej reklamy, z całą pewnością warto wybrać nośnik, który wyróżni Twój biznes! Poznaj zalety nowoczesnych kasetonów reklamowych!

Kasetony świetlne – doskonała widoczność przez całą dobę

Reklama zewnętrzna to niezwykle skuteczne narzędzie do pozyskiwania nowych klientów. Jednak niesie ze sobą także pewną niedogodność. W złych warunkach pogodowych, a przede wszystkim po zmroku jest słabo widoczna. Sytuacja ma miejsce przez cały rok, ale jest najbardziej dotkliwa dla reklamodawców w okresie jesienno-zimowym, gdy szybko robi się ciemno. Ludzie wracający ze szkoły, pracy czy zakupów mogą nie zauważyć klasycznej reklamy znajdującej się przy ulicy.

Wtedy na odsiecz przychodzą neony reklamowe. Dzięki podświetleniu ich widoczność pozostaje niezaburzona przez cały czas. Czytelna i wyraźna reklama z dodatkowym oświetleniem jest łatwa do odczytania, przez co lepiej przykuwa uwagę i łatwiej jest zapamiętać jej treść.

Neony reklamowe pozwalają wyróżnić się wśród natłoku informacji

W centrach miast, przy ruchliwych ulicach i w innych atrakcyjnych marketingowo miejscach często spotyka się liczne plakaty i banery. Podświetlane kasetony reklamowe umieszczone w takim miejscu skutecznie przykuwają wzrok. Dzięki temu potencjalni klienci mają ułatwione zadanie. Dlatego każdy profesjonalny producent neonów oferuje reklamy z oświetleniem, które wyróżniają się od klasycznych nośników. Co więcej, są dobrze widoczne nawet ze znacznej odległości.

Kasetony podświetlane i neony – lepsze oznaczenie Twojej firmy

Wielu właścicieli firm działających stacjonarnie decyduje się na zamontowanie neonów reklamowych na miejscu wykonywania działalności. W branży sprzedaży detalicznej oraz w sektorze usługowym jest to często stosowany sposób oznaczenia lokalizacji.

Najczęściej neony umieszczane są bezpośrednio na ścianie budynku – nad drzwiami, obok nich lub w sąsiedztwie okna. Są niezastąpione w salonach dentystycznych, fryzjerskich, w sklepach itd. Chętnie wykorzystują je właściciele firm działających w branżach, które działają do późnego wieczora – spotkasz je jako szyldy w aptekach, sklepach czynnych całodobowo, hotelach, kawiarniach, pubach i restauracjach. Każdy profesjonalny producent kasetonów reklamowych jest w stanie doradzić przedsiębiorcy, by wspólnie dopasować optymalną wielkość i rodzaj reklamy do potrzeb i oczekiwań inwestora oraz do charakteru jego działalności.

Trwałość i uniwersalny charakter neonów do reklamy zewnętrznej

Reklamy znajdujące się na zewnątrz muszą być odporne na działanie czynników atmosferycznych. Nie powinny ulegać zniszczeniu pod wpływem opadów, wiatru, wahania temperatur i promieniowania słonecznego. Dlatego, jeśli chodzi o kasetony świetlne, produkcja nośników do reklamy zewnętrznej jest oparta na nowoczesnych technologiach i wysokiej jakości materiałach.

Popularność neonów w Warszawie i innych większych czy mniejszych miejscowościach jest na bardzo wysokim poziomie, przede wszystkim z uwagi na ich uniwersalny charakter. Mogą być zastosowane w wielu branżach zajmujących się usługami, sprzedażą i rozrywką.

Najważniejszą zaletą neonów z punktu widzenia przedsiębiorców jest ich skuteczność. Kasetony podświetlane jako nośnik reklamy sprawdzają się doskonale – zapewniają dobrą widoczność w każdych warunkach pogodowych i przykuwają wzrok potencjalnych klientów. Warto wziąć je pod uwagę, gdy planujesz kampanię reklamową.