Royal Canin

Warszawa, ul. Wołoska 52 – Royal Canin

Oznakowanie kolejnej lecznicy dla zwierząt, która współpracuje z Royal Canin. W skład elementów reklamowych wchodzą:

semafor 60 x 60 x 21 cm lica semafora winylowe z wydrukiem w podwójnym nakładaniu, napięte na ramę napinającą. Pudło z profilu aluminiowego, obudowanego blachą aluminiową, lica chowane do wewnątrz semafora – lakierowane proszkowo w kolorze RAL 3020 mat, wewnątrz zamontowane oświetlenie led + zasilacz.

kaseton o wym. 885 x 135 x 15 cm oraz kaseton o wym. 266x 135 x 15 cm Kasetony montowane na narożniku budynku, wykonane zostały z profilu kasetonowego 15 cm, profil lakierowany proszkowo w kolorze RAL 3020 mat, lico winylowe z wydrukiem w podwójnym nakładaniu napinane na ramę napinającą typu miliken, plecy kasetonu pcw gr 3 mm, wewnątrz zamontowane oświetlenie led + zasilacz folia na witryny – folia perforowana OWZ z wydrukiem, wyklejana od zewnątrz

tablica o wym. 310 x 105 cm tablica z logotypami wykonana w technologii kasetonu z licem winylowym, rama napinająca lakierowana w kolorze 3020 mat, lico winylowe z wydrukiem napięte na ramę napinającą w miejscu zapinania lica razem z ramą zamontowana uszczelka w kolorze białym. Tablica zamontowana do ściany za pomocą kątowników.

Royal Canin Royal Canin

Warszawa, ul. Zamiejska 28 – Royal Canin Oznakowana kolejna lecznica

Otok 750 x 124 + 1580 x 124 cm Wykonany z dibondu gr. 3 mm, płyty zagięte góra-dół na 5 cm, panele oklejone folią z wydrukiem. Montaż do elewacji, oznakowanie nad wejściem oświetlone istniejącymi halopakami i niepodświetlane na elewacji bocznej.

Tablica „Vetka” 60 x 60 cm Tablica wykonana została z dibondu zagiętego w pudełko na głębokość 3 cm, tabliczka oklejona folią z wydrukiem, zamontowana za pomocą kątowników do ściany. Grafiki zwierząt – docięte do kształtu dibond gr 3 mm, docięty do kształtu, oklejony folią z wydrukiem w podwójnym nakładaniu, montaż bezpośrednio do elewacji

Ławeczka 110 x 45 x 90 cm konstrukcja stalowa, obudowa ławki z blachy aluminiowej lakierowanej proszkowo, logo wyklejone białą folią, siedzisko deski drewniane, zabezpieczone lakierem, rączka do smyczy oklejona folią.

Piaseczno, ul. Kościuszki 2 – Royal Canin W skład oznakowania kolejnej lecznicy wchodzą:

Nowy kaseton o wym. 795 x 95 cm wykonany z profilu kasetonowego gł. 15 cm, lakierowany proszkowo w kolorze RAL 3020 mat, lico winylowe z wydrukiem UV, napięte na ramę napinającą typu miliken, plecy kasetonu pcw gr 3 mm, wewnątrz kasetonu zamontowane oświetlenie led + zasilacz.

Tablica niepodświetlana 90 x 144 x 3 cm wykonana została z dibondu gr 3 mm, zagiętego w pudełko na gł. 3 cm, płyta oklejona folią z wydrukiem, montowana do ściany za pomocą kątowników. Nad tablicą zamontowany został halopak diodowy na wysięgniku stalowym lakierowany w kolorze czarnym, oświetlający tablicę.

Nowy semafor o wym. 60 x 60 cm z licem winylowym napiętym na ramę napinającą, obłożone blachą lakierowaną w kolorze RAL 3020 mat, wewnątrz zamontowane oświetlenie led z zasilaczem, montaż przez nóżki do elewacji budynku (nóżki zabudowane)

Folia na witryny – folia owv z wydrukiem – tzw folia rforowana

Naklejka godzinowa 40 x 60 cm – folia biała z wydrukiem Dodatkowym elementem są kolce – antyptaki montowane na kasetonie i semaforze.

Autor:

Tomasz Florczak – dyrektor handlowy w Fabryce Reklamy.