Oznakowanie sklepu firmowego Zbyszko

Oznakowanie sklepu firmowego Zakładów Mięsnych „Zbyszko” i Centrum Optycznego „WIZJO” w Andrespolu Kaseton „Zbyszko” wykonany z dibondu zaginanego w pudełko. W panelu wyfrezowane logo, podklejone pleksą mleczną (PMMA), wypełnione pleksą bezbarwną gr. 10 mm oklejoną folią ploterowaną. Kaseton podświetlany diodami LED. Na licu kasetonu montowany sygnet wykonany z pleksy (PMMA) i z bokiem z PCW w kolorze czerwonym, podświetlany oddzielnie diodami.

Na ścianie banery. Baner „Zbyszko” montowany bezpośrednio do ściany, a baner „Wizjo” napinany na ramie lakierowanej na kolor z palety RAL.

zbyszko

Oznakowanie sklepu firmowego Zakładów Mięsnych „Zbyszko” w Łęczycy. Kaseton z podświetlaną grafiką z zaginanego i frezowanego dibondu. Na kaseton nakładane kółko z PMMA i PCW. Na witrynach grafika z folii mrożonej.

Oznakowanie sklepu firmowego Zakładów Mięsnych „Zbyszko” w Andrespolu. Kaseton wykonany z dibondu zaginanego w pudełko. W panelu wyfrezowane logo, podklejone pleksą mleczną (PMMA), wypełnione pleksą bezbarwną gr. 10 mm oklejoną folią ploterowaną. Kaseton podświetlany diodami LED. Na licu kasetonu montowany sygnet wykonany z pleksy (PMMA) i z bokiem z PCW w kolorze czerwonym, podświetlany oddzielnie diodami.

zbyszko

Autor:

Tomasz Florczak – dyrektor handlowy w Fabryce Reklamy.