Immergas

Immergas Polska sp. z o.o. – ekspozytory jednostronne Kolejna partia ekspozytorów jednostronnych, która pojedzie do dystrybutorów kotłów w całej Polsce. Front ekspozytora wykonany z blachy aluminiowej gr 2 mm, tył frontu lakierowany proszkowo w kolorze RAL 2002 mat, przód oklejony folią z motywem przewodnim – druk UV na białej folii do druku, po prawej stronie ekspozytora zamontowane kieszenie na ulotki 2 szt., za pomocą ozdobnych śrub. Kieszenie wykonane zostały z pleksy bezbarwnej giętej do kształtu. Górną część ekspozytora zajmuje logo, wykonane z pleksy opal 3 mm wyklejonej folią ekonomiczną serii Oracal 641-032 mat – kolorz czerwony. W lewej części ekspozytora (pod logotypem) wycięte zostały otwory do montażu dedykowanych zawiesi, na których montowany jest kocioł grzewczy. Kocioł montowany na takiej wysokości aby można wyeksponować dodatkowo zasobnik na wodę. Podstawa – podkonstrukcja stalowa, obłożona blachą aluminiową gr 2 mm lakierowaną proszkowo w kolorze wybranym z palety ral 9003 mat kolor biały, podstawa wysokości 5 cm na nogach z możliwością wypionowania na nierównej powierzchni.
Immergas
Immergas Polska sp.z o.o. – Oklejanie floty aut. Oznakowanie floty aut Immergas Polska sp. z o.o. mającej siedzibę w Łodzi, auta oklejane wg przygotowanego projektu wyklejone folią samochodową ploterowaną. Grafika ploterowana wg. przygotowanego wcześniej projektu. Folia oracal z serii 551 znajduje zastosowanie w reklamie wizualnej przy tworzeniu oznakowań dużej trwałości i wytrzymałości., sprawdza się przy wykonywaniu grafiki reklamowej i napisów na samochodach i środkach komunikacji, na płaskich elementach.
Immergas Polska – Sieniawa i Przeworsk – banery Tkanina winylowa z wydrukiem UV, zaoczkowana po obwodzie co 50 cm. Montaż do istniejącej konstrukcji za pomocą opasek elektrycznych.
Immergas Polska - Sieniawa i Przeworsk – banery Immergas Polska - Sieniawa i Przeworsk – banery Immergas Polska - Sieniawa i Przeworsk – banery Immergas Polska - Sieniawa i Przeworsk – banery Immergas Polska - Sieniawa i Przeworsk – banery
Immergas – Jarosław, ul. Flisacka 7 Oznakowanie ścianki u partnera handlowego Elektrokal sp. z o.o. Ekspozytory jednostronne na kotły grzewcze – podstawa na podkonstrukcji stalowej obłożona blachą aluminiową gr 2 mm lakierowaną proszkowo w kolorze wybranym z palety ral, podstawa wysokości 5 cm na nogach z możliwością wypionowania na nierównej powierzchni. Front ekspozytora wykonany z blachy aluminiowej gr 2 mm, oklejony folia z wydrukiem UV (motyw przewodni), miejsce z prawej strony ekspozytora zostało wykorzystane pod kieszenie na ulotki. Kieszenie wykonane zostały z plexi bezbarwnej giętej do kształtu, przykręcone zostały do frontu za pomocą ozdobnych śrub. Górną część ekspozytora zajmuje logo, które zostało wykonane z plexi opal 3 mm wyklejonej folią ekonomiczną matową. Pod logo w lewej części ekspozytora wycięte zostały otwory do montażu dedykowanych zawiesi na których montowany jest kocioł grzewczy. Ulotkownik – podstawa wraz z pionową częścią ekspozytora wykonany został z pcv 5 mm, całość oklejona folią z wydrukiem UV z motywem przewodnim, w podstawie zamontowane zostały stopki do regulowania poziomu, pionowa część nakładana jest na aluminiową konstrukcję. Po obu stronach ulotkownika przykręcone zostały kieszenie na ulotki z giętej plexi bezbarwnej gr 3 mm, mieszczące ulotki fotmatu A4. Wysokość dostosowana została tak aby można było zamontować po 3 kieszenie z każdej strony. Immergas – oprócz oznakowania floty aut wykonaliśmy również prototypy ekspozytorów dwustronnych, jednostronnych na kotły wraz z zasobnikami oraz dwustronny ulotkownik i ekspozytor z miejscem na wyeksponowanie sterownika. Całość oklejona folią z wydrukiem motywu przewodniego firmy. Dodatkowo tablice podwieszane wraz z logo na ścianę.
Immergas - Jarosław, ul. Flisacka 7 Oznakowanie ścianki u partnera handlowego Elektrokal sp. z o.o. Immergas - Jarosław, ul. Flisacka 7 Oznakowanie ścianki u partnera handlowego Elektrokal sp. z o.o. Immergas - Jarosław, ul. Flisacka 7 Oznakowanie ścianki u partnera handlowego Elektrokal sp. z o.o. Immergas - Jarosław, ul. Flisacka 7 Oznakowanie ścianki u partnera handlowego Elektrokal sp. z o.o.


Czy interesuje Cię współpraca z nami? Skontaktuj sięPRODUCENT REKLAMY WARSZAWA

Reklama świetlna, Neony, Banery i Bilboardy, Szyldy i tablice reklamowe, Kasetony reklamowe, Montaż reklam i więcej!

KONTAKT

727 014 780

biuro@frwarszawa.pl

www.frwarszawa.plAutor:

Tomasz Florczak – dyrektor handlowy w Fabryce Reklamy.