Polfarmex S.A. – Kutno

Polfarmex S.A. – Kutno, ul. Józefów 9

W Kutnie wymieniliśmy w pierwszym etapie prac logo na budynku. Stare litery z oświetleniem neonowym (rurka szklana barwiona , wygięta do kształtu) zostały zamienione na litery pudełkowe. Całość napisu ma wymiar 1500 x 240 cm. Front liter wykonany jest z poliwęglanu bezbarwnego gr 3 mm, wyklejony folią translucentną w kolorze niebieskim, bok liter taśma aluminiowa ALS w kolorze białym, front mocowany z bokiem za pomocą białej taśmy elkamet z metalowym rdzeniem., plecy liter pcw gr 8 mm, wewnątrz liter zamontowane oświetlenie led w kolorze niebieskim. Litery zamontowane zostały do istniejącej konstrukcji na dedykowanych zawiesiach. Zasilanie poprowadzone w peszlach do przewodów elektrycznych , zasilacze i różnicówka zamontowane w nowej skrzynce rozdzielczej.

Polfarmex S.A. – Kutno Polfarmex S.A. – Kutno Polfarmex S.A. – Kutno

Drugi etap wykonania oznakowania i jego montażu. Stare litery oświetlane rurkami neonowymi zostały zastąpione nowymi literami pudełkowymi w dwóch wymiarach 1500 x 240 cm oraz 1100 x 176 cm W obu wariantach wielkościowych front liter wykonany jest z poliwęglanu bezbarwnego gr 3 mm, wyklejony folią translucentną w kolorze niebieskim, boki liter to taśma aluminiowa ALS (taśma do budowy liter 3D) w kolorze białym, front mocowany z bokiem za pomocą białej taśmy elkamet z metalowym rdzeniem, plecy liter wyfrezowane z pcw gr 8 mm, wewnątrz liter zamontowane oświetlenie led w kolorze niebieskim, które poprawiają jakość świecenia lica. Litery zamontowane zostały do istniejącej konstrukcji na dedykowanych zawiesiach. Istniejąca konstrukcja pod mniejszym napisem została przygotowana i zabezpieczona do montażu nowego logo. Zasilanie do oznakowania poprowadzone w peszlach do przewodów elektrycznych , zasilacze i różnicówka zamontowane w nowej skrzynce rozdzielczej.

Polfarmex S.A. – Kutno Polfarmex S.A. – Kutno Polfarmex S.A. – Kutno

Polfarmex S.A. – Kutno, ul. Józefów 9

Trzeci etap prac za nami. Dla firmy farmaceutycznej produkującej leki i suplementy wykonaliśmy kolejne dwa napisy na budynek magazynu. Technologia wykonania liter dokładnie taka sama jak w przypadku poprzednich realizacji. Front liter wykonany jest z poliwęglanu bezbarwnego gr 3 mm, wyklejony folią translucentną w kolorze niebieskim, boki liter to taśma do budowy liter 3D (taśma aluminiowa ALS o szerokości 13 cm) w kolorze białym, front mocowany z bokiem za pomocą białej taśmy elkamet z metalowym rdzeniem, plecy liter wyfrezowane z pcw gr 8 mm, wewnątrz liter zamontowane oświetlenie led w kolorze niebieskim, które poprawiają jakość świecenia lica. Litery zamontowane zostały do dedykowanej konstrukcji. Konstrukcja wykonana z profili stalowych zabezpieczonych antykorozyjnie. Zasilanie do oznakowania poprowadzone w peszlach do przewodów elektrycznych , zasilacze i różnicówka zamontowane w nowej skrzynce rozdzielczej.

Polfarmex S.A. – Kutno Polfarmex S.A. – Kutno Polfarmex S.A. – Kutno

Autor:

Tomasz Florczak – dyrektor handlowy w Fabryce Reklamy.