Apteka Biedronka – Ożarów Mazowiecki

Apteka Biedronka – Ożarów Mazowiecki, ul. Dmowskiego 62 Pierwsza realizacja oznakowania dla apteki.

Kaseton zewnętrzny wykonany z profilu kasetonowego 10 cm lakierowanego proszkowo w kolorze RAL 5015, lico kasetonu wykonane z poliwęglanu opal 3 mm wyklejone folia translucentna do podświetleń, wewnątrz oznakowania zamontowane oświetlenie led, plecy kasetonu pcw gr 3 mm. Na froncie zamontowany sygnet „biedronka”. Bok wykonany z pcw gr 5 mm, malowany w kolorze czarnym, front pleksa opal wyklejona folią do podświetleń i folią czarną nie przepuszczającą światła, oświetlenie led, plecy pcv gr 8 mm. Logotyp wewnętrzny wykonany ze styroduru gr 30 mm, bok malowany w kolorze białym, lico naklejone na styrodur wykonane z pcw gr 3 mm, wyklejone folią niebieską i czarną, montaż do ściany na taśmę dwustronną i klej montażowy, do montażu użyty został szablon.

cd. oznakowania – logo w przedsionku budynku kierujący do Apteki, logo wykonane z płyty pcw gr 10 mm, grafika wyklejona z folii ploterowanej, całość klejona do ściany za pomocą kleju montażowego oraz przygotowanego szablonu.

Naklejki na czoło regałów, – folia oracal ekonomiczna, ploterowana, naklejana na pleksę opal, logo apteki jest to wydruk UV na białej folii dociętej do kształtu, naklejana na czoło regału.