DUS – Dom Ubezpieczeniowy Spectrum

DUS – Dom Ubezpieczeniowy Spectrum – Gorlice, ul. Biecka 1

Oznakowanie placówki możemy podzielić na oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne.

W skład oznakowania zewnętrznego wchodzą: KASETON wykonany z dibondu białego gr 3 mm, zagięty w pudełko do kształtu z cofniętymi plecami o 5 cm od krawędzi lica. Napisy wycięte, podklejone pleksą opal 2 mm, wyklejoną wcześniej folią do podświetleń, pod wyciętymi napisami zamontowane oświetlenie led, plecy pcw gr. 8 mm. Na plecach montowane oświetlenie led. Na licu kasetonu zamontowany PLAFON wykonany z dibondu, zaginany w pudełko, napisy wycięte, podklejone pleksą opal gr 2 mm, wyklejoną wcześniej folią do podświetleń, plecy wykonane z pcv gr 8 mm. SEMAFOR zamontowany na końcu kasetonu, wykonany również z białego dibondu gr 3 mm, logotyp i sygnet wycięty w dibondzie podklejony pleksą opal wyklejoną wcześniej folią do podświetleń, zamontowane oświetlenie led. TABLICA – wykonana z blachy aluminiowej gr 2 mm zaginanej w pudełko na gł. 3 cm, grafika wydrukowana na białej folii, wyklejona na zagiętej blasze, montowana na kątownikach do elewacji. NAKLEJKI na witryny – folia biała z wydrukiem UV docięta do kształtu (logotypy towarzystw ubezpieczeniowych, postać, naklejka godzinowa) wyklejona od zewnątrz; na drzwiach wejściowych biała folia ekonomiczna ploterowana (adres strony www) wyklejona od zewnątrz ; wirek folia mrożona glass decor – wyklejana od środka lokalu.

W skład oznakowania wewnętrznego wchodzą: LOGO WEWNĘTRZNE wykonane z blachy aluminiowej, zagiętej w pudełko na gł. 2 cm, całość montowana w dystansie 4 cm od ściany, po obwodzie zamontowane oświetlenie led, blacha lakierowana proszkowo z wyklejoną grafiką z folii ploterowanej wybranej wcześniej ze wzornika. NAKLEJKI NA MEBLE wycięte z folii ekonomicznej, montowane bezpośrednio na płytę meblową. RAMA PLAKATU – antyrama o wym. 60x80 cm + plakat z grafiką ULOTKOWNIK wykonany z blachy aluminiowej gr 2 mm, zagiętej na gł. 2 cm, lakierowanej proszkowo w kolorze białym, grafika wyklejona z folii ekonomicznej, zamontowane 5 szt. kieszeni na ulotki z bezbarwnej pleksy.

DUS – Dom Ubezpieczeniowy Spectrum – Bystrzyca Kłodzka, ul. Strażacka 8a W skład oznakowania zewnętrznego wchodzą:

KASETON wykonany z dibondu białego gr 3 mm, zagięty w pudełko do kształtu z cofniętymi plecami o 5 cm od krawędzi lica. Napisy wycięte, podklejone pleksą opal 2 mm, wyklejoną wcześniej folią do podświetleń, pod wyciętymi napisami zamontowane oświetlenie led, plecy pcw gr. 8 mm. Na plecach montowane oświetlenie led. Na licu kasetonu zamontowany PLAFON wykonany z dibondu, zaginany w pudełko, napisy wycięte, podklejone pleksą opal gr 2 mm, wyklejoną wcześniej folią do podświetleń, plecy wykonane z pcv gr 8 mm. SEMAFOR zamontowany na końcu kasetonu, wykonany również z białego dibondu gr 3 mm, logotyp i sygnet wycięty w dibondzie podklejony pleksą opal wyklejoną wcześniej folią do podświetleń, zamontowane oświetlenie led. NAKLEJKI na witryny – folia biała z wydrukiem UV docięta do kształtu (logotypy towarzystw ubezpieczeniowych, postać, naklejka godzinowa) wyklejona od zewnątrz; na drzwiach wejściowych biała folia ekonomiczna ploterowana (adres strony www) wyklejona od zewnątrz ; wirek folia mrożona glass decor – wyklejana od środka lokalu. W skład LOGO WEWNĘTRZNEGO wykonane z blachy aluminiowej, zagiętej w pudełko na gł. 2 cm, całość montowana w dystansie 4 cm od ściany, po obwodzie zamontowane oświetlenie led, blacha lakierowana proszkowo z wyklejoną grafiką z folii ploterowanej wybranej wcześniej ze wzornika. NAKLEJKI NA MEBLE wycięte z folii ekonomicznej, montowane bezpośrednio na płytę meblową. RAMA PLAKATU – antyrama o wym. 60x80 cm + plakat z grafiką ULOTKOWNIK wykonany z blachy aluminiowej gr 2 mm, zagiętej na gł. 2 cm, lakierowanej proszkowo w kolorze białym, grafika wyklejona z folii ekonomicznej, zamontowane 5 szt. kieszeni na ulotki z bezbarwnej pleksy.