• Pytania? Zadaj je nam: (0-42) 218 57 80
Fr w social media:

PROFIL DO NAPINANIA KASETONÓW WINYLOWYCH


W naszej ofercie posiadamy najtańszy na rynku aluminiowy profil do napinania elastycznych lic SYSTEM 1 wraz z mogącym służyć jako element zasłaniający profilem SYSTEM 2.

Jest on stosowany do wykonywania elementów reklamowych podświetlanych, jak również niepodświetlanych o małych i dużych gabarytach. Jego zastosowanie pozwala na uzyskanie niepofałdowanego estetycznego lica oraz znacznie ułatwia produkcję oraz montaż reklam.

Całkowitą nowość stanowi profil maskujący SYSTEM 2, który znacznie skraca czas produkcji reklamy oraz pozwala na uzyskanie jednolitej powierzchni płaszczyzny profilu z pominięciem gumowej uszczelki. Dodatkowo uzyskujemy możliwość lakierowania całej płaszczyzny przez co otrzymujemy jednolity kolor całości kasetonu eliminując lakierowanie ramy napinającej.

Konstrukcja profilu SYSTEM 1 pozwala na szybki i trwały montaż lica winylowego. Sposób montażu materiału do naszego profilu jest niezwykle prosty i co najważniejsze bardzo szybki. Pozwala on precyzyjnie rozmieścić grafikę, a w trakcie napinania dokonywać korekt. Zaletą oferowanego profilu jest możliwość uzyskania dowolnych kształtów (koło, elipsa) oraz wykonywanie także lic do liter przestrzennych.

SYSTEM 1
Profil aluminiowy posiada linie ułatwiające jednolite ułożenie wkrętów mocujących do profilu kasetonowego (100mm i 140mm) Do napinania niezbędne są szczypce Morse’a, pistolet pneumatyczny, kompresor oraz zszywki. Komplet osprzętu znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

SYSTEM 2
Listwa maskująca montowana powinna być za pomocą gumowego młotka.

USZCZELKA GUMOWA
Dostępna w kolorze białym i czarnym, ale na zamówienia możliwe jest uzyskanie jej we wszystkich kolorach RAL.

POZOSTAŁE ELEMENTY

Wszystkie pozostałe elementy dostępne są po uprzednim zamówieniu w okresie do 2-3 dni roboczych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem na profile oraz cały niezbędny osprzęt.

Do pobrania plik PDF:

Oferta profili

Jesteś zainteresowany profilami do kasetonów? Skontaktuj się z nami! (wystarczy kliknąc na przycisk i wypełnić formularz)