• Pytania? Zadaj je nam: (0-42) 218 57 80
Fr w social media:

KASETONY REKLAMOWE ŚWIETLNE I PODŚWIETLANE LED


Kasetony reklamowe, świtlne i podświetlane LED to jest z nowocześniejszych from reklamowych proponowanych przez producenta. jest to forma dedykowana szczególnie jako reklama świtlna producentów, punktów usługowych czy sklepow. Technologia sytemu LED w formie kasetonów to geometryczne formy kasetonów, we wnętrzu których znajduje się źródło jasnego światła. Stąd powszechna nazwa tego typu reklam: kasetony świetlne lub kasetony podświetlane.

Budowa kasetonów podświetlanych:

Przednia, frontowa część kasetonu świetlnego zbudowana jest z tworzyw sztucznych, które umożliwia przepuszczanie i podświetlanie treści reklamowych na kasetonie poprzez światło wewnątrz niego. Dzięki takiemu rozwiązaniu bardzo dobrze widoczne są loga, symbole, w pełnych i żywych kolorach praktycznie bez ograniczeń. Skuteczna ekspozycja grafiki czy nazwy firmy jest dobrze widoczna, ale nie staje się nachalna. Poprzez zastosowaniu oświetlenia LED wewnątrz kasetonu reklamowego możliwe jest bardzo precyzyjne rozmieszczenia światła. Podświetlanie małych elementów na froncie, pojedynczych liter czy znaków ze różnorodną intensywnością natężenia światła.

Technologia LED pozwala kreować skomplikowane graficznie formy reklamy, różnorodne pod względem intensywności kolorów, światła i szczegółów. Kasetony świetlne mogą być z powodzeniem stosowane również wewnątrz pomieszczeń jak i jako reklamy zewnętrzne. Funkcjonalną możliwością jest tworzenie kasetonów dwustronnych. Klasyczne kasetony reklamowe podświetlane są jednostronne (widoczne na fotografii powyżej). Kasetony dwustronne produkowane są z elastycznego materiału, który jest mniej podatny na działanie wiatru. Produkowane w różnych rozmiarach i kształtach, co rozszerza możliwości reklamowe różnych produktów czy usług. Można również dowolnie dobrać system sterujący światłem. Producent kasetonów reklamowych posiada w swojej ofercie systemy włączeniowe automatyczne sterowane zegarem, systemy załączające źródło światła przy zmierzchu oraz tradycyjne systemy ręcznego włączania światła. Róznego rodzaju system wlączenionwe dają mozliwość dopasowania systemu reklamowego do indywidualnych potrzeb klienta. Ze względu na wykonanie kasetonów można podzielić je na:

  • wykonane z plexi – są one głównie wykonywane do mniej gabarytowych formatów,
  • używane głównie do wielkoformatowych reklam kasetony z elastycznym frontem,
  • kasetony z elementami trójwymiarowymi.

Trójwymiarowe elementy kasetonów zostały uzyskane dzięki frezowaniu, tłoczeniu lub podklejaniu PMMA.

Kasetony wykonywane przez Fabrykę Reklamy są wykonane z dbałością o każdy detal zarówno konstrukcyjny jak realizację samego projektu graficznego. Stosujemy materiały o najwyższej jakości.

Kasetony podświetlane stosowane w porze dziennej spełniają rolę szyldu naściennego, w porze nocnej, gdy zapada zmrok kuszą i przyciągają wzrok oryginalnością i wyrazistością barw oraz szczegółów. Przy zastosowaniu kasetonów podświetlanych nie trzeba się martwić o warunki atmosferyczne, w przeciwieństwie do reklam na drukowych, bilbordów kasetony nie blakną z czasem, kolory zawsze są żywe i wyraziste.Producent kasetonow reklamowych gwarantuje trwałość barw i jakość wykonywanych obiektów.

Dodatkowym produktem w ofercie Fabryki Reklamy jest profil do napinania lic winylowych System 1. W zestawie również profil maskujący System 2. Dzięki niemu czas produkcji kasetonów jest znacznie krótszy oraz płaszczyzna profilu jest jednolita.

Jesteś zainteresowany reklamami świetlnymi LED? Skontaktuj się z nami! (wystarczy kliknąc na przycisk i wypełnić formularz)