Immergas

Immergas Polska sp.z o.o. - Oklejanie floty aut.

Oznakowanie floty aut Immergas Polska sp. z o.o. mającej siedzibę w Łodzi, auta oklejane wg przygotowanego projektu wyklejone folią samochodową ploterowaną.

Grafika ploterowana wg. przygotowanego wcześniej projektu. Folia oracal z serii 551 znajduje zastosowanie w reklamie wizualnej przy tworzeniu oznakowań dużej trwałości i wytrzymałości., sprawdza się przy wykonywaniu grafiki reklamowej i napisów na samochodach i środkach komunikacji, na płaskich elementach.

Immergas Polska - Sieniawa i Przeworsk – banery

Tkanina winylowa z wydrukiem UV, zaoczkowana po obwodzie co 50 cm. Montaż do istniejącej konstrukcji za pomocą opasek elektrycznych.

Immergas - Jarosław, ul. Flisacka 7 Oznakowanie ścianki u partnera handlowego Elektrokal sp. z o.o.

Ekspozytory jednostronne na kotły grzewcze – podstawa na podkonstrukcji stalowej obłożona blachą aluminiową gr 2 mm lakierowaną proszkowo w kolorze wybranym z palety ral, podstawa wysokości 5 cm na nogach z możliwością wypionowania na nierównej powierzchni. Front ekspozytora wykonany z blachy aluminiowej gr 2 mm, oklejony folia z wydrukiem UV (motyw przewodni), miejsce z prawej strony ekspozytora zostało wykorzystane pod kieszenie na ulotki. Kieszenie wykonane zostały z plexi bezbarwnej giętej do kształtu, przykręcone zostały do frontu za pomocą ozdobnych śrub. Górną część ekspozytora zajmuje logo, które zostało wykonane z plexi opal 3 mm wyklejonej folią ekonomiczną matową. Pod logo w lewej części ekspozytora wycięte zostały otwory do montażu dedykowanych zawiesi na których montowany jest kocioł grzewczy.

Ulotkownik – podstawa wraz z pionową częścią ekspozytora wykonany został z pcv 5 mm, całość oklejona folią z wydrukiem UV z motywem przewodnim, w podstawie zamontowane zostały stopki do regulowania poziomu, pionowa część nakładana jest na aluminiową konstrukcję. Po obu stronach ulotkownika przykręcone zostały kieszenie na ulotki z giętej plexi bezbarwnej gr 3 mm, mieszczące ulotki fotmatu A4. Wysokość dostosowana została tak aby można było zamontować po 3 kieszenie z każdej strony.

Immergas - oprócz oznakowania floty aut wykonaliśmy również prototypy ekspozytorów dwustronnych, jednostronnych na kotły wraz z zasobnikami oraz dwustronny ulotkownik i ekspozytor z miejscem na wyeksponowanie sterownika. Całość oklejona folią z wydrukiem motywu przewodniego firmy. Dodatkowo tablice podwieszane wraz z logo na ścianę.